הצעות לימודים ליוצאים לשבתון
שבתון - קורסים והשתלמויות מורים
מרכז חיוך  - מרכז ידע וכלים לחינוך

מרכז חיוך - מרכז ידע וכלים לחינוך

מקום הלימודים:פתח-תקווה או קורס מקוון

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


הכשרת מאמנים לילדים ולנוער בשיטת חיוך 

'צועדים יחד מחינוך לחיוך' 

שיטת הכשרה ייחודית המקנה כלים טיפוליים ואימוניים למורים, גננות, למטפלים ולהורים 

הקורס מוכר ע"י קרנות ההשתלמות למורים בשנת שבתון

קוד מוסד 2524

מחיר הטבה מיוחד בתקופת הקורנה קורס צועדים יחד מחינוך לחיוך -  1 ש"ש
במחיר עלות קרן ההשתלמות של מורים בשבתון - מוזמנים ליצור קשר

קהל היעד

  • התכנית מיועדת למורים, גננות, מטפלים, יועצים חינוכיים, שרוצים ללמוד שיטה חדשה עם ערך משמעותי לעבודה עם ילדים ונוער, כאלו שהחינוך הוא בנשמתם ורוצים לקבל כלים איך להתמודד עם קשיי היום יום בכתה וליצור תקשורת ואוירה טובה יותר עם התלמידים.
  • מורי דרך בנשמה שרוצים לרכוש מקצוע מתגמל בזמן קצר,ללמד ולאמן ילדים ונוער ולקבל כלים כיצד לשפר את אווירת הלימודים בכתה ולהתאים אותה למאה ה 21.
  • הורים שרוצים לקבל כלים ללמד את הילדים שלהם איך ללמוד,איך לעלות את המוטיבציה ולהפוך את הלמידה לעצמאית תוך מימוש הפוטנציאל הטמון בכל ילד בהנאה רבה. 

 

הכשרת מאמנים לילדים ולנוער בשיטת חיוך

מבוא לשיטת חיוך: 

הקניית ערכי השיטה והבנת מתווה הקורס כולו

הכשרת תכנית "ללמוד בחיוך"

התכנית מעבירה אסטרטגיית למידה שונה וייחודית המקנה ללומד את המיומנות והיכולת ללמוד ולהבין לחלוטין כל נושא שיבחרו (חשבון, שפה, הבנת הנקרא ועוד), תוך הנאה ושמירה על ההתלהבות במהלך הלמידה.אסטרטגיית הלמידה מבוססת על ארבעה חסמים עיקריים בלמידה, שעוצרים את הילדים מלהתקדם לעבר ההצלחה. התכנית עצמה תעזור גם לכם ללמוד כל חומר לימודי שתרצו, זו גם הסיבה שאנחנו מתחילים בתכנית זו 

 

הכשרת תכנית "לתקשר בחיוך"

תכנית מיומנויות תקשורתהמשפרת קשב וריכוז ומלמדת להיות "כאן ועכשיו" ולהתרכז רק במעביר המסר ללא הפרעות סביבתיות, משפרת בטחון עצמי ועמידה בנוחות מול האחר, משפרת מערכות יחסים ותקשורת עם הסביבה.  בתכנית זו אתם תקבלו את כל הידע והכלים הדרושים עבור הילדים כדי לשפר את מיומנויות התקשורת שלהם, במטרה להצליח להסתדר טוב יותר עם הסביבה ולחיות חיים טובים יותר. התכנית כוללת ידע תאורטי ותרגול פרקטי. ידע ותרגול מביא להצלחות.המפגש יסייע גם לכם להשיג כל דבר שתרצו ולהפוך את החלום שלכם להגשמה. מיומנויות תקשורת גבוהות הן המפתח להשיג כל מטרה שנרצה בחיים.

 

הכשרת תכנית "לחיות בחיוך"

תכנית התנהגותית שמתמקדת בהשגת מטרות. התכנית מותאמת לילדים עם קשיי התנהגות ומוטיבציה נמוכה לעשייה. התוכנית מחוללת שינויים בחייהם, לא תאמינו איזה שינוי היא תעשה לכן בחיים! המטרה של כולם, מבוגר כילד, היא: להצליח בחיים, להסתדר עם הסביבה, להרגיש שייכות ובטחון, להיות מאושרים ולחיות חיים הכי טובים שאפשר. בתכניתזו הילדים יקבלו כלים כיצד לעשות בחירות נכונות עבורם ועבור הסביבה שלהם, ילמדו להבחין בין טוב לרע, ילמדו לעצור לפני מעשה ולקחת אחריות. התכנית משפרת את האווירה בבית, את היחסים של הילד עם הסביבה שלו (חברים, הורים, אחים, מורים), את התפקוד העצמאי של הילד,את המוטיבציה של הילד להתאמץ כדי להשיג מטרות בחיים ומקטינה את בחירותיו האימפולסיביות.

 

עבודה מול הורים 

כדי שהשינוי יושלם במלואו עלינו לרתום את ההורים לתהליך. שפה משותפת היא המפתח לתקשורת, השגת מטרות משותפות ותיאום ציפיות מיטבי בין הורה לילד. ההורה לא מתקן את הילד אלא נותן לו את הכלים להתמודד עם כל מצב בחיים. תפקיד ההורה הוא להורות את הדרך ותפקידנו, להסב את תשומת ליבו למקום שבו הוא צריך ללמוד לקחת אחריות. הטעויות הנפוצות שהורים עושים: הפחתת ערך, כוחן של מילים, תיוגים, השוואות, חוסר יכולת או רצון בתיווך בין המערכת הפורמלית ועוד. נלמד איך לעשות זאת מול ההורים.

מפגש פרקטיקום

השלמה ותרגול

 

קשב וריכוז האמנם? 

מדינה שלמה בהפרעה, שנייה לפני שרצים לאבחונים - הגדרות, אבחנות תיוגים ומה שבניהם – תכירו את הצד החיובי שב"הפרעה", תקבלו הצצה אל העולם הקסום של הילדים בצל ה"הפרעה", ובעיקר תקבלו כלים פרקטיים אלטרנטיביים לשיפור הקשב והריכוז שלו . קשיי קשב וריכוז זה הרבה מעבר לכן/לא ריטלין – בואו נדבר על זה . 

 

משחוק –  "כי החיים זה משחק ילדים"

משחקי פוקר? כמעט! המשחק כמניע עיקרי למוטיבציה - תשמחו להכיר משחקים יעילים לתהליך האימון והלמידה של הילדים. שיפור הזיכרון, שיפור מיומנויות חשיבה, שיפור מיומנויות חברתיות ומיומנויות תקשורת. בואו נשחק יחד, כי החיים הם משחק ילדים! במפגש זה אנחנו בעיקר נשחק, נטפל בשחיקה דרך משחק ונחזיר לכם את ההתלהבות וההנאה מהדרך.

תעודה גמר

לעומדות בדרישות התכנית תוענק תעודה גמר מטעם מרכז חיוך- מרכז ידע וכלים לחינוך, תעודת מאמנת ומדריכה לילדים ונוער בשיטת חיוך.

 

על התוכנית מאת מפתחת השיטה מיכל אמטנאני

השיטה מעניקה ידע, כלים ואסטרטגיות ייחודיות שעוזרות לילד לשפר פלאים את היחסים עם הסביבה, את הקשב והריכוז, את הביטחון העצמי שלו, את ההתנהגות שלו, הבנת מצבים חברתיים, והצלחותיו הלימודיות ועוד...

השיטה היא שילוב של גישות מהפסיכולוגיה החיובית, תכנים אימוניים, עולם המיינדפולס, CBT, דמיון מודרך, עולם התת מודע ועוד כלים נוספים שהוכנסו לארגז כלים אחד שנקרא "חיוך" 

שיטה ייחודית וחדשנית ששמה את הילד במרכז, מנקה אותו מ"תוויות" ומאפשרת לו לעשות שינוי אמיתי בחיים שלו.

שיטת חיוך זו דרך חיים, זו שפה. כשהלמידה נעשית בהנאה ובחיוך, הילד משתתף ומגיע מתוך רצון ללמידה.

מרכז חיוך מעניק לכם ארגז כלים הוליסטי ופרקטי שילווה אתכם לאורך הקורס ואחריו.

 

מורה ממליצה

"נרשמתי לקורס מאמנים בחיוך מתוך מטרה להמשיך את ההתפתחות האישית שלי בתחום החינוך (מורה לחינוך מיוחד). 
הקורס מגוון ומעשיר, נותן כלים בתחום התקשורת עם הורים וילדים, נותן כלים ללמידה מגוונת, כלים להתמודדות עם התנגדויות בלמידה, תחושות ורגשות.
ממליצה בחום! ", אודליה

 

הקורס בהנחיית:

מיכל אמטנאני - בעלת מרכז חיוך - יזמית ומנטרית לחינוך חדש - מאמנת ילדים ובני נוער,
 

מיקום הלימודים

התכנית מועברת במרכז חיוך בסביבה אינטראקטיבית, מיוחדת ומעוררת השראה.

המפגשים יתקיימו במרכז חיוך -קפלן 15 פתח תקווה מול שניידר
 

מחיר הטבה מיוחד בתקופת הקורנה קורס צועדים יחד מחינוך לחיוך -  1 ש"ש

במחיר עלות קרן ההשתלמות של מורים בשבתון - מוזמנים ליצור קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בחיוך.

מחיר מיוחד לנרשמים  בהרשמה מוקדמת !


 לוח מועדי קורסים הנפתחים בחודשים הקרובים !     מועד פתיחה    שם קורס  
     
18/10/2020 קורס הכשרת מאמנים לילדים ונוער בשיטת חיוך, מותאם למורים וגננות בשנת שבתון - קורס ערב - הטבה בתקופת קורונה - קורס 1 ש'ש - במחיר עלות קרן ההשתלמות של מורים בשבתון - קורס בלמידה מרחוק - מוזמנים ליצור קשר       פנו למידע על הקורס 

18/10/2020 קורס הכשרת מאמנים לילדים ונוער בשיטת חיוך, מותאם למורים וגננות בשנת שבתון - קורס בוקר - הטבה בתקופת קורונה - קורס 1 ש'ש - במחיר עלות קרן ההשתלמות של מורים בשבתון - קורס בלמידה מרחוק - מוזמנים ליצור קשר       פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם