הצעות לימודים ליוצאים לשבתון
שבתון - קורסים והשתלמויות מורים
האוניברסיטה הפתוחה לימודי תואר שני

האוניברסיטה הפתוחה לימודי תואר שני

מקום הלימודים:רעננה, רמת אביב או בלמידה מרחוק - בפריסה ארצית

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


תואר שני מינהל עסקים MBA באוניברסיטה הפתוחה

בתכנית לתואר השני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה תלמדו כיום כיצד להתמודד עם אתגרי העתיד ולעצב את הקריירה הניהולית שלכם. התכנית תכשיר אתכם לתפקידי ניהול בדרגים בכירים ודרגי ביניים, ותהפוך אתכם למנהלים מבוקשים בגופים הבולטים, עסקיים וציבוריים, במשק הישראלי והבינ"ל. בתכנית העדכנית תרכשו מיומנויות ניהול מתקדמות. התכנית מקנה ידע ומיומנויות בתחומים מקצועיים מגוונים בהם ניהול אנשים, ניהול כספים, ניהול השיווק ועוד.

התכנית מציעה שלוש התמחויות:

  • בשיווק,
  • במימון וניהול פיננסי
  • ובהתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש

ומאפשרת התאמה אישית. שיטת הלימוד בתכנית, המבוססת טכנולוגיות למידה מתקדמות, מתאפיינת בגמישות רבה ומאפשרת להתקדם בלימודים ובקריירה בו זמנית.

המודל הפדגוגי הייחודי של התכנית מבוסס על מספר מצומצם של מפגשים, הנלמדים בשעות הערב או בשישי בבוקר. מודל זה מאפשר התאמה מרבית לחיים האישיים והמקצועיים של הלומדים בה. הסטודנטים לומדים באופן המתאים להם: במפגשי הנחיה פרונטליים במספר קמפוסים ברחבי הארץ, או במפגשים מקוונים אינטראקטיביים הזמינים ללימודים מהבית או ממקום העבודה בארץ ובחו"ל. הלימודים מבוססים על אתרי קורסים עשירים בחומרי לימוד הזמינים לכם בכל עת.

התכנית מאפשרת העמקת ההיכרות עם אנשי מקצוע ומנהלים משלל סקטורים עסקיים ומשלבת פעילויות חוץ אקדמיות כדוגמת סדרת מפגשי "פתוחים לחדשנות".


 לוח מועדי קורסים הנפתחים בחודשים הקרובים !     מועד פתיחה    שם קורס  
     
18/10/2020 תואר שני באוניברסיטה הפתוחה - בהיסטוריה - בפסיכולוגיה חברתית - מוסמך בחינוך: טכנולוגיות ומערכות למידה - במינהל,מדיניות ומנהיגות בחינוך -לימודי דמוקרטיה בין-תחומיים - בלימודי תרבות - ההרשמה פתוחה תמיד ואפשר להתחיל ללמוד בכל סמסטר – סמסטר סתיו       פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם