שבתון - קורסים והשתלמויות מורים שבתון - מסלולי לימודים לתואר שני, קורסים והשתלמויות למורים ולקהל הרחב              20/09/2021

ימים פתוחים    עוז לתמורה / אופק חדש    לציבור הדתי    תואר שני    למידה מרחוק    חיפוש קורס    קורסים בקרוב    העשרה ופנאי    ייעוץ לימודים    חשוב בשבתון    זכויות מורים     משרות הוראה    

גבעת ושינגטון - השתלמויות מורים גבעת ושינגטון - השתלמויות מורים גבעת ושינגטון - השתלמויות מורים

מקום הלימודים:בית רבן

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


המכללה האקדמית לחינוך גבעת ושינגטון

היחידה ללימודי תעודה מרכזת אין ספור הזדמנויות להרחבת אופקים ומציעה מסלולי הסמכה, קורסי העשרה והשתלמויות. היחידה נשענת על הניסיון הרב של המכללה האקדמית לחינוך, אשר מכשירה מזה כחמישים שנה פרחי הוראה במסלולים השונים, ויחד עם זאת מחדשת בתחומים נוספים על מנת להציע לך, המשתלם, קשת רחבה של נושאי לימוד.
במסגרת לימודי ההמשך אנו מאפשרים לך המורה להמשיך ללימודי תואר במגוון מסלולים או לשנות התמחות.

"אדמה" - בית הספר לרפואה משלימהולתרפיות מתקדמות הפועל במסגרת היחידה, מכשיר מטפלים ומציע קורסי הסמכה לצד לימודי העשרה. תחום זה משלב בהצלחה את ההיבט התיאורטי המתייחס לפילוסופיה הסינית ולמסורת היהודית עם ההיבט המעשי-טיפולי של לימודים אלו.

"ליגה" - ביה"ס להכשרת מאמנים ומדריכים בספורט מציע למורים לחינוך גופני ולציבור הרחב מגוון קורסי הסמכה לתעודת מדריך ומאמן מקצועי בענפי הספורט. המסלול כולל לימודים עיוניים ומעשיים כאחד ובתום ההכשרה מוענקת תעודת מאמן אשר פותחת אפשרויות להנאה ותעסוקה.


"מזמור" -בית הספר הגבוה למוזיקה בת זמננו
מציע מסלול ביצוע כללי ומסלול עיבוד והלחנה

“פרדס” – בית הספר הגבוה לאמנות חזותית
הוא בית עבור גברים ונשים המבקשים להציב רף גבוה של מחוייבות והתמסרות לאמנות כמקצוע עיקרי וכדרך חיים.בית הספר יעמיד קול חדש שלך יוצרים ויוצרות המביאים עמם את השראתו של עולם הרוח היהודי ומבקשים ליצור ולהתבטא במרחב התרבותי הכללי , תוך יצירת זיקות חדשות בין עולם האמנות לעולם הדתי , באופן שיפרה ויעשיר את שניהם גם יחד.

בנוסף לכך, אנו מציעים קורסים שונים להכשרה ולקריירה
לרשות המשתלמים ספרייה אקדמית, מעבדות מחשבים, מרכז בריאות וכושר, מרכזיה פדגוגית, ומעל כל אלה, יחס חם ואישי.

במסגרת היחידה ללימוד תעודה ניתן ללמוד קורסים והשתלמויות בתחומי הלימוד הבאים:

כתובת המכללה: ד.נ. אבטח, מיקוד 79239
התחבורה מאזור המרכז נוחה באוטובוסים וברכבת.
קווי אוטובוס למכללה:
מתל אביב, ראשון לציון, יבנה ובאר שבע - 369.
מאשקלון – 310.
מירושלים ואשדוד – 438, 448.
מרחובות – 301.
רכבות למכללה:
מתחנת הרכבת ביבנה, משם יש אפשרות להסעות חינם למכללה. הרכבות ליבנה מגיעות מ: חיפה, חדרה, נתניה, הרצליה, תל אביב, לוד, כפר חב"ד ורחובות.

 

 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם