שבתון - קורסים והשתלמויות מורים שבתון - מסלולי לימודים לתואר שני, קורסים והשתלמויות למורים ולקהל הרחב              07/07/2022

ימים פתוחים    עוז לתמורה / אופק חדש    לציבור הדתי    תואר שני    למידה מרחוק    חיפוש קורס    קורסים בקרוב    העשרה ופנאי    ייעוץ לימודים    חשוב בשבתון    זכויות מורים     משרות הוראה    

עץ החשיבה - הוראה מותאמת  - בשיטת  שלומית לויטעץ החשיבה - הוראה מותאמת  - בשיטת  שלומית לויטעץ החשיבה - הוראה מותאמת - בשיטת שלומית לויט

מקום הלימודים:תל אביב, רחובות, למידה מרחוק - פריסה ארצית

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


קורס הוראה מותאמת בשיטת עץ החשיבה

הוראה מותאמת בשיטת עץ החשיבה

הקורס מוכר ע"י קרנות ההשתלמות למורים  בשבתון

קוד מוסד 3231

הקורס מתקיים ברח' יגאל אלון 123 בתל אביב  

הוראה מותאמת בשיטת עץ החשיבה - מסלול לימודים מקיף זה מעניק השכלה עיונית ומעשית ללימוד וקידום ילדים המתמודדים עם קשיי ולקויות למידה.

המלצות תלמידים

"שלומית יקרה, במהלך שנות עבודתי כמורה, והן שנים רבות, השתתפתי בהרבה מאוד קורסים וסדנאות בנושאים שונים. חלקם קשורים ישירות לעבודתי כמורה וחלקם קשורים בעקיפין. אני חייבת לציין שבשנים האחרונות עברתי ללמוד ולהשתלם בתחומים שממש לא קשורים להוראה  כי כבר מזה זמן רב לא נחשפתי לקורס מעניין שבאמת הרגשתי שממלא אותי בהנאה וידע. אני מאושרת באמת מההחלטה שלי השנה להשתתף בקורס הוראה מותאמת על פי עץ החשיבה. אני נהנית מכל רגע, מחכה בצפייה לימי שלישי. הזמן במהלך יום הלימודים חולף כל כך מהר ומשאיר תמיד טעם של עוד. הנושאים, הגיוון, הניסיון העשיר שלך שמוענק לנו, אופן ההגשה והארגון, הכל הכל מעורר התפעלות והערצה. אני יודעת שאשתמש במה שאני רוכשת, אני כבר משתמשת. אני עסוקה בלחשוב על החומרים והרעיונות, חושבת איך לשלבם בכיתה. מזמן לא נהניתי כפי שאני נהנית השנה, ועל כך מיליון תודות."

 עפרה כהן- מורה ורכזת מתמטיקה בבי"ס תל"י אלונה במושב עמיקם.

 

 "הקורס היה מאוד מעניין ומוסיף לידע, אני נתרמתי ממנו המון. למדתי ממך הרבה דברים חדשים שלא ידעתי וגם שידעתי. שינית לי את התפיסה מהוראה מתקנת להוראה מותאמת. הגעתי לשיעור מאוד ברצון דבר שלא מובן מאליו, להגיע מאזור הדרום בשעות אחר הצהרים הקשות.החברות לקבוצה מאוד נחמדות ותרמו גם הם מהידע שלהן. מכל הקורסים שעברתי עד היום , הקורס היחידי שקיבלתי ממנו המון חומר וחשיבה . תודה על כל החומרים שחילקת בשיעורים זה לא מובן מאליו. יישר כוח.

 נעמי שאבי- מורת להוראה מותאמת, כוכב מיכאל

 

תודה על האווירה הנעימה, הלמידה שכללה" פטישים בראש" (תובנות מפתיעות), החברות המקסימות והעשירות בידע וניסיון ואת שלומית כמורת דרך כל כך מקצועית וכאדם מכיל ובעלת נתינה אינסופית פתחת בפני דלת שדרכה אני עברתי שינויים ונתת לי את התחושה שאת תמיד תהיי אוזן קשבת עבורי ועל כך המון תודות מעומק הלב.

 זיוה ביקסנשפנר- מורה להוראה מותאמת ונירופסיכולוגית התפתחותית- נס ציונה

 

הקורס הזה מבחינתי הוא מתנה גדולה. הגעתי לקורס במקרה מתוך חיפושי השראה לתעסוקה חדשה ומשמעותית. למזלי נתקלתי באתר שלך והאזנתי להרצאות הפתוחות והרגשתי שלמדתי מהן הרבה ושהגעתי למקור ידע מקצועי ומעשי שכדאי להמשיך ולהעמיק איתו (=איתך) וכך הגעתי לקורס הזה וכל תוכן שבו הוא בבחינת חידוש עבורי. אני מרגישה שהקורס בנוי על המון ידע מעשי שנצבר והוא הדובדבן שבקצפת שיכולתי למצוא לצורכי לימוד שכן הוא מקיף, תאורטי ומעשי גם יחד והוא מזקק בתמציתיות שנים של למידה וניסיון שאין לי ואין להם תחליף. תודתי והערכתי נתונות לך על כך."

 טל מרטון ורון

 


"אין לי מילים לתאר עד כמה הקורס היה עשיר, פורה, מקדם ומלמד עבורי. באופן כללי ניתן לאמור שקיבלתי שני דברים בקורס – עקרונות הוראה חשובים שלא למדתי אותם באף מסגרת אחרת והמון ידע, כלים ואין ספור רעיונות יצירתיים, אשר הפכו את ההוראה שלי השנה (בכיתות בהם אני מתנדבת) לחגיגה של למידה. "

 יעל אחדות- גמלאית משרד החינוך (ייעוץ חינוכי ומורה לחינוך מיוחד) ומורה להוראה מותאמת.

 

למידע על קורס הוראה מותאמת  - פנו לשלומית לויט

כל ילד יכול להתקדם ! 

מורה טוב המופיע, בעל הגישה והידע המדוייקים, יכול לחולל פלאים אצל כל ילד !


לוח מועדי קורסים - עץ החשיבה - הוראה מותאמת  - בשיטת  שלומית לויט  קורסים הנפתחים בחודשים הבאים         
02/10/2022 קורס הוראה מותאמת בשיטת עץ החשיבה
(שלומית לויט)

ייפתח באוקטובר בתל אביב
שלחו טופס פנייה לבירור המועד המדוייק
      פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם