שבתון - קורסים והשתלמויות מורים שבתון - מסלולי לימודים לתואר שני, קורסים והשתלמויות למורים ולקהל הרחב              20/09/2021

ימים פתוחים    עוז לתמורה / אופק חדש    לציבור הדתי    תואר שני    למידה מרחוק    חיפוש קורס    קורסים בקרוב    העשרה ופנאי    ייעוץ לימודים    חשוב בשבתון    זכויות מורים     משרות הוראה    

שלי סטודיו – סדנאות וקורסי תפירהשלי סטודיו – סדנאות וקורסי תפירהשלי סטודיו – סדנאות וקורסי תפירה

מקום הלימודים:מודיעין

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


  המלצות תלמידות שלי סטודיו

 

השנה גיליתי לשמחתי הרבה מאד, את "שלי סטודיו" לתפירה. מהשיעור הראשון וכך בכל שעור אני חשה שזכיתי בפרס גדול. שלי, אישה קסומה, בעלת ידע וניסיון עשיר בתחום ובהוראתו. הסטודיו נעים ונוח לעבודה. כל שעור הוא חוויה של למידה ויצירה. האווירה הכל כך נינוחה, משרה רגיעה מהנה ונותנת כוח להמשיך את השגרה - עד לשיעור הבא.
תמר הוך, מודיעין.

 

תמי חברתי שיתפה אותי בגילוי הסטודיו ובמי שמובילה אותו שלי המדריכה ,עם האישיות המיוחדת היכולת להסביר, לעודד, לתמוך ולהגיע לתוצאה שכל אחד יכול לראות באתר. אני מגיעה מיפו ובאזור יש הרבה חוגים .
על שלי אני לא מוותרת.

מזל מושונוב, יפו.

 

הגעתי לחוג תפירה של שלי אחרי שהתאכזבתי מהתוצאות שיצרתי בקורסי תפירה רבים שחוויתי...כבר כמעט התייאשתי מהתפירה. הגעתי לחוג ועם העידוד, התמיכה והסבלנות האינסופית של שלי יצרתי בגדים מדהימים ורמת גימור גבוהה שכולם שאלו אותי "של איזה מעצב זה" ...ממליצה בחום על החוג של שלי מיועד לכולם ובעיקר לכאלה שאוהבות להתלבש מיוחד ואחר.
תמר סופר, מודיעין.

 

שלי המורה לתפירה, מלמדת את כל השיטות מתפר נסתר למכפלת, רוכסן וכפתור, תמיד מכוונת על הדרך במסירות ובאהבה. כל שיעור הופך לחוויה וכל עשייה בין קלה לקשה הופכת להנאה. מעודדת ותמיד מציינת את נקודת החיוב, את האור שגורם לך לרצות עוד ועוד. תודה שלי.
נורית כהן, שהם.

 

את שלי הכרתי באמצעות חברה אחרת שגם למדה אצלה. לקח לי זמן להתקשר,  לא ידעתי אם אני רוצה תפירה או משהו אחר שקשור לעבודת ידיים. אחרי שהתקשרתי וקבעתי  פגישה ראשונה בסטודיו, כבר אז הרגשתי את הקליק ואת הכיף שהולך להיות. ממליצה על שלי בחום רב. מורה מהממת כיפית עם הרבה ניסיון ומעשירה אותנו המון. לא יודעת איך הסתדרתי בלי התפירה עד היום והבנות שאיתי בקבוצה. מפרגנות והפכנו להיות חברות הירשמו לשלי תהנו ותקבלו ידע רב.
סימה אברהם, מודיעין.

 

ממליצה בחום רב על הסטודיו החמים והלבבי לתפירה של שלי נגאר. היתרון הגדול ביותר הוא שאצל שלי כל אחת מתחילה מיד לתפור בגדים לעצמה בהתאמה אישית. להגיע למפגשים משפחתיים בשמלה שעיצבת בעצמך, אין כיף גדול מזה! ומעבר לכך, ההווי, האווירה, הסיורים לנחלת בנימין... אינספור יתרונות.
ריקי אשכנזי, מודיעין.

 

שלי יקרה , נכנסתי לחוג לאחרונה לאחר המלצה חמה של חברה לעבודה  וכבר בשיעור הראשון הרגשתי שהגעתי למקום שנותן חווית חוג בייתית וחמה ביחד עם מקצועיות ומומחיות בתחום התפירה. שלי , את נותנת לכל הבנות בחוג את מלוא תשומת הלב , עצות וידע רב , משתפת בחוויות אישיות ומשפחתיות , מכבדת אותנו במטעמים שאת אופה ברוחב לב ונדיבות.  האישיות הנעימה והעדינה שלך מעניקה לנו 3  שעות מהנות  של רוגע וכיף , בצד יצירה ויצירתיות.  תודה תודה.
אילנה בלום, מודיעין. 

 

שלי יקרה, כבר חצי שנה את הסטודיו שלך אני פוקדת פעם בשבוע. פעם שהייתי שמחה להפוך לפעמיים ואף ליותר. השקט, המקצועיות, האנושיות, החום והחיוך, שמלווים את השיעורים שלך הם נכס עבורי! כבר בשיעור הראשון למדתי להוציא גזרה, להשתמש במכונת תפירה ולצאת עם גופיה נחמדה. משיעור לשיעור אני מתקדמת ועכשיו אפילו תופרת בבית! תודה על הכל!
שרון רוטשילד, מודיעין.

 

מילים לא יוכלו לתאר את הציפייה שלי לימי שני.
כבר כמה שנים שאני מגיעה פעם בשבוע בשמחה ומלאת אנרגיה. בכל שנה אני נרשמת מחדש, כדי לפנות לעצמי זמן לתפירה.
הגעתי עם הרבה חששות, לא יודעת בכלל לתפור. ואת, עם כל הסבלנות וההכלה שלך, לימדת אותי שאין דבר שהוא בלתי אפשרי. מה לא עשיתי? שמלות, חולצות, מכנסיים, פיג'מה, חלוקים, תיקים, מעילים וג'קטים. ממש מלתחות שלמות! תודה על מי שאת, ועל כל מה שאת מעניקה.
הדס ויסון, מודיעין.

 

שלי מורתי היקרה! מהרגע שנכנסתי לקורס התפירה חיכתה מורה עם חיוך והרבה סבלנות.  בזכותך למדתי לבטוח ביכולות שלי
אין כמוך בעולם.
אפרת עלימה, מודיעין.

 

בכל שלב ניתן להצטרף לשלי סטודיו. כמו כן אפשר להירשם לחוג השנתי בכל עת.

החוג השנתי נפתח רשמית בספטמבר ומסתיים  ביוני. אך,  מידי שנה ישנן תלמידות המעוניינות להמשיך גם בחודשי הקיץ.

כמיטב המסורת בסטודיו, נפתחת הרשמה לרישום לשנה הבאה


לוח מועדי קורסים - שלי סטודיו – סדנאות וקורסי תפירה  קורסים הנפתחים בחודשים הבאים         
01/08/2021 קורס תפירה - בוקר
מתקיים בימים א'- ה'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

02/08/2021 קורס תפירה - ערב
מתקיים בימים א'- ד'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

01/09/2021 קורס תפירה - בוקר
מתקיים בימים א'- ה'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

05/09/2021 קורס תפירה - ערב
מתקיים בימים א'- ד'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

03/10/2021 קורס תפירה - בוקר
מתקיים בימים א'- ה'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

04/10/2021 קורס תפירה - ערב
מתקיים בימים א'- ד'

ניתן להצטרף כל השנה
      פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם