הצעות לימודים - מתואר שני ועד למספרי סיפורים בלמידה מרחוק
שבתון - קורסים והשתלמויות מורים
הקול קורה - המכון הירושלמי לפסיכודרמה תאטרון  ומדרש בניהולה של זיוה ברכה גדרון

הקול קורה - המכון הירושלמי לפסיכודרמה תאטרון ומדרש בניהולה של זיוה ברכה גדרון

מקום הלימודים:ירושלים

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


הקול קורה - פסיכודרמה - קורסים

המלצות על קורסי פסיכודרמה בהנחיית זיוה ברכה גדרון

זיוה היקרה:
בעברי, בהיותי נערה צעירה, הייתה לי מורה לבלט קלאסי, היא הייתה מושא להערצה, מעבר להיותה מורה מקצועית ומחוננת, היא הוכיחה לי שמראה חיצוני אינו מעיד על יכולות, הייתה בה קלילות מעוררת התפעלות. היא הייתה גדולת מידות אבל על נעלי האצבע היא ריפרפה ורקדה כמו פיה שלא הייתה מביישת אף רקדנית בעלת מבנה גוף דקיק וארוך. את בוודאי שואלת את עצמך "למה אני מספרת ומה הקשר?". ובכן, בראותי אותך את מזכירה לי את אותה מורה נערצת, בקלילותך, בתנועות גופך ובהתנהלותך שמרחפת בשיעור, בהעוויות פנייך ותנועות ידייך, כל אלה מהווים מכלול אחד של שלמות. כל שנאמר לעיל מהווה את המעטפת החיצונית לפנימיות, למקצועיות וליכולות שלך להוביל, לבאר, להשיל, לאבחן... המילים אינן מספיקות לתאר את מה שאת מייצגת עבורי ואני מניחה שלעוד שכמותי. תודה על שנה נפלאה, שהייתי מייחלת שלא תיגמר...

ההשתתפות בסדנה לאורך השנה היתה חוויה מדהימה, מעמיקה וחשובה עבורי. למדתי והפנמתי דברים רבים על עצמי ועל מקומי עם הסובבים אותי במשפחה בעבודה ובחברה. הסדנה העלתה רגשות למודעות רחבה . קבלתי נקודות מבט שונות על תהליכים ומצבים תוך הדגשה שיש יותר מפירוש אחד למתרחש. אני מרגישה שפתחתי סדק ונכנסתי לדלת של הזדמנויות ותהליכים ישירים ועקיפים במגוון רחב של נושאים וכישורי חיים בהרבה מעגלים ורבדים.

בסצנות שהנחית בלטה במיוחד היכולת המופלאה שלך לנוע בין הדקויות. מתי לפתוח ולחפור.. ובמקביל לתת הרגשה ואמון בכוחות וביכולות שלנו. למדתי ממך רבות על אופן הנחייתך, גישתך, אישיותך המקצועית, כמה מתכונותיך.. אנושית, חמה, מכילה, משקפת, אמיתית, מחבקת, חושפת ומעצימה במינונים כל כך מדויקים - סמל ומודל עבורי.

זיוה יקרה,
במשך השנה, כמו אומן על בד קנבס, את יצרת את היצירה הזו שהיא "קורס פסיכודרמה 2014". את משכת במכחול, בחרת צבעים, השפרצת לכיוונים, שינית זוויות. בטחת בצבעים שגם אם נשפכו הם לא יאבדו כיוון. לכל צבע וצבע נתת מקום, את המקום המתאים לו. והקבוצה הרגישה את זה, הרגישה שאפשר להביע, לבטא, לומר ויש מי שיכיל. שאת מספיק חזקה להוביל ולקבל כל מצב בכי, שמחה, מחמאה וגם בקורת והתנגדות. היכולת שלך כמנחה לעזור למונחה להביא את הסיפור שלו למקום שיחדד לו דברים, למקום שיתבהרו דברים ולמקום של נחמה היא יכולת נפלאה. הרגשתי שאת לא משתלטת על המספר אלא באמת מנחה אותו ומאפשרת לו ללכת אתך או לבחור כיוון אחר שבו את תלכי אתו. היצירתיות שלך, המרץ והנוכחות הביאו את הקבוצה וכל אחד בתוכה למקום טוב יותר. המקום הפיזי קסום בעיני, בלב מרכז העיר בתוך השאון וההמולה, בבית ערבי עתיק, לצאת למסע כזה זו חוויה מהסרטים!

לזיווה היקרה

אני רוצה להודות לך על שנה מלאת תובנות
שנה בה יום ראשון מאפשר לנפש ליהנות

נכנסתי לקורס במטרה לקבל גמול
וקיבלתי ידע שהוא באמת הגמול

חצי יום, בכל שבוע, המתנתי בשקיקה להגיע לשיעור
ובהתרגשות גדולה הוצף הרגש וכהרף עין נגמר השיעור

השתלמות מלאת תוכן שנותנת כלי למורה, למחנך , להורה ולאדם באשר הוא
כיצד להתמודד עם אתגרי החיים ולהתבונן קצת אחרת על הנמצא

ההדרכה שלך זיווה הובילה אותנו למסע לתוך הנשמה
מסע שלא אחת נגמר בהבנה של תובנה עמוקה

היכולת שלך לאפשר לאדם להיפתח ולהרגיש מוגן ובטוח
הראיה שלך את המקום בו נכון להגיד משפט מפתח

אני רוצה לומר לך תודה על שבשנת שבתון זו
נתת לי למלא אנרגיות ולהטען עם השתלמות מדהימה
שאפשרת לשעות לעבור בהנאה והנעה ולתחושה שנתרמנו ולמדנו באהבה גדולה

המלצות על סדנת הגברים בהנחיית יוחאי וורצמן וזיוה ברכה גדרון

התכנית שעברנו בשנה הזאת הייתה מאד משמעותית, אפילו עוצמתית עבורי. ראשית, הנתינה של זמן ומרחב לביטוי והקשבה לעצמי. ואז קיבלתי הזדמנות לחקור את מה שקורה איתי ומה שמעסיק אותי ברבדים הכי עמוקים. ההנחיה הנדירה של זיוה שמעצימה את המשתתפים להאמין בכח השינוי והצמיחה שלהם יחד עם הרגישות והעומק בעבודה האינטנסיבית עם יוחאי ולקינוח- העבודה הקלילה כביכול של ניר שהוציאה מאיתנו צבעים וקולות מרתקים. פשוט מקום לצמיחה באהבה!

לזיווה, יוחאי, ניר ולכל הקבוצה הנהדרת שגדלנו ביחד בשנה זו בפסיכודרמה ופלייבק. מילים מתגמדות לחוויה, מסע ורגשות שזכינו בהם בסדנה. הקול הפנימי ימשיך לא רק להדהד אצלי אלא ימצא מקומו הנכון והמועיל והמוביל בחיי וישמע בהרמוניה בתזמורת ישותי . תודה על הרגעים הקסומים שמקסימים את חיי.

הקורס החזיר אותי לשורשים של משחק ואלתור והחזיר אותי לכשרון שלי שדהה עם השנים. כמו כן הפסיכודרמה נתנה לי כלי להתבוננות פנימית וכיוון לפתוח כלים לעבודה, הדרכה, וטיפול - עם ילדי קשב וריכוז. ההדרכה של זיוה פותחת, מנקה ומעניקה לך תובנות מורכבות ומחייכות.


 לוח מועדי קורסים הנפתחים בחודשים הקרובים !     מועד פתיחה    שם קורס  
     
02/12/2020 סדנת פסיכודרמה - קבוצת גברים - ימי רביעי אחהצ       פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם