הצעות לימודים - מתואר שני ועד למספרי סיפורים בלמידה מרחוק
שבתון - קורסים והשתלמויות מורים
חיה אלוף - סטודיו לפסיכולוגיה עסקית. יפו העתיקה

חיה אלוף - סטודיו לפסיכולוגיה עסקית. יפו העתיקה

מקום הלימודים:יפו העתיקה

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - לקידום מקצועי ואישי שלכם 

*דואל
*פלאפון
*שם


לימודי שבתון בהנחיית חיה אלוף

קורסים בסטודיו הקסום ביפו העתיקה, מוכרים לגמול עם ציון

 

סטודיו ALOOFS לפסיכולוגיה עסקית ואישית ביפו העתיקה מזמין אותך לקחת חלק בחוויית השתלמות ייחודית בשנת השבתון,

 

המלצות לומדים בקורסים של חיה אלוף:
 

נהניתי מאוד מדרך העברת הקורס על ידי חיה אלוף, והאופן שבו שילבה את הדברים אחד בשני ויצאנו ביחד למסע מרתק אל תוך אישיותנו, הקשרים שאנו יוצרים, השיחות שאנו מנהלים וכל זה נארג אחד בשני מהמונח אסתטיקה. הדינמיקה והפתיחות של הקבוצה תרמו רבות להנאה וללמידה אחד על השני. אין ספק שקורס זה תרם לי רבות וגרם לי לשנות את דרכי החשיבה על החיים היפים שעומדים בפנינו, כמובן הודות להנחייתה וכישרונה האישי להוביל ולכוון את האנשים בתבונה רבה ובאופן מרתק. 
נגה אבישי 2020

למדתי בקורס את כל מה שקיוויתי ציפיתי ועוד..
תניה דניאלי 2020

לקחת חלק בקורס כזה, זו מתנה. למדתי הרבה והתחושה שעוד יש מנחה שיכולה לעורר מחשבה, להוביל אותי לשינוי נוסף, זו תחושה מדהימה של צמיחה והתפתחות לקראת השנה החדשה. תודה גדולה!
מירי מדאר 2020

בטוחני שחיי יהיו הרבה יותר יפים אם אזכור את כל הידע שקיבלתי בקורס זה
ארליך דקלה 2020

בזכות הקורס "אסתטיקה- עוצמה ואישיות", למדתי רבות על עצמי. הקורס היה עבורי משמעותי והוא גורם לי למחשבות רבות ולהארות. המקום המופלא... תרם רבות
עדי אייל 2020

חיה יקרה,
מרגישה שנתת לי כלים להתמודד עם האתגרים בחיי. פתחת עבורי דלתות ודרכי חשיבה שונות ומגוונות משהכרתי קודם לכן. הנסיעה בכל יום שני היתה מאתגרת ( לקום בחמש וחצי, להשאיר שלושה קטנים בחורף ולחזור לקראת שש בערב) אבל אין לי ספק כי כל יום כזה היה כמו חלוק נחל ענק שהנחת עבורי בכדי לעבור את הנחל הזורם . למדתי בכל יום איתך הרבה דברים חדשים שהדהדו לי במשך השבוע. זו היתה הנאה רצופה לשהות לידך ולשאוב ממך את מה שיש לך לתת ואין לי ספק שיש לי עוד הרבה מה ללמוד. תודה רבה שהיית שם, דמיתי את השיעור איתך כמו משחק פקמן כשכל פעם אני בפרצוף הצהוב נתקלת בקיר ואת ידעת להזיז אותי משם ולהראות לי שביל חדש.

בהערכה רבה
 
קרן אמיר מאי 2019


חיה היקרה
היום במבט לאחור ניתן לומר בפה מלא שאת באישיותך ובאופייך יוצקת תוכן בהשתלמות אשר מהווה חלק ממך.

מיותר לומר שהייתי די סקפטית ולא כל כך האמנתי לאותן "מילים גבוהות" אשר בתחילת הדרך נראו כתלושים מהמציאות ואת בחוכמתך הרבה השכלת ליצוק בהם תוכן. נהניתי מכל מפגש וציפיתי בקוצר רוח למפגש הבא עם תשוקה ורצון להספיק ולהפיק את המרב הצלחת להפתיע אותנו בכל מפגש מחדש להעלות אותנו לשיאים חדשים שלא האמנתי שניתן להגיע אליהם. 

אני יוצאת היום לדרך חדשה עם מטען וארגז כלים אשר ללא ספק יסייעו בידי ויאפשרו לי התמודדות בריאה יותר, טובה יותר ועשירה יותר מכפי שיכולתי לעשות עד כה. מאחלת לך לכבוש כל פסגה שתשאפי ולהשכיל להתוות את הדרך למשתלמים הבאים.

בהערכה ובהוקרה
חגית קצב מאי 2019


תודה חיהלה, 
על מסע מרתק, גדוש בתובנות שהוביל אותי לחשיבה אחרת, לאמונה בעצמי וביכולותיי.
 
רוני בק מאי 2019

ראשית, רציתי להגיד לך, שנושא העבודה כשלעצמו, הוא אולי הלמידה הכי גדולה שעשיתי בתוך הקורס. איכשהו, תוך כדי הכתיבה, הבנתי שעברתי על תסריט חיי ובדקתי מה עיצב את דרכי עד היום.

נראה שמנהיגות ועוצמה מכילות בתוכן כל חלק בעולמנו הפנימי והחיצוני.
כדרכך, שום דבר אינו שגרתי ותמיד מלווה בתבונה רבה ובחשיבה.
במהלך העבודה, התרגשתי, כאבתי והתגעגעתי....שלא מבחירה, פגשתי כל חלק בחיי.
תודה היא לפעמים מילה של נימוס, אלא שהפעם רציתי להגיד לך תודה על כך שאת לא שגרתית, מטלטלת, ובתוך רגעים שבין צחוק ונינוחות לאי נוחות, הצלחתי ללמוד על עצמי ועל חיי המון...

שרית חחפון מאי 2019

הקורס הזה גרם לי לקחת אחריות על חיי, על ההשפעות של סביבתי על חיי. קיבלתי הרבה ידע, השיח בבית השתנה, בני ביתי עושים שינויים, יש לזה אדוות בקרב חבריי וביחסים בניינו. בעבודת ההדרכה אני מרגישה ממוקדת יותר והמקצועיות שבי יוצאת במייטבה ואני מאושרת ונהנית מזה ומקבלת הרבה פירגון.
לעיתים בארוחות ערב שאני מדברת על דברים שלמדתי בקורס או אומרת את השם "חיה אלוף" יש כבר הומור סביב זה... "שוב פעם החיה הזו...", "מה הפעם אמרה חיה..." ואני מבסוטית, המחשבות והידע שלי עוברים אליהם גם בתת מודע ולראיה השינויים הקטנים והיכולת לראות את הדברים הקטנים בחיים כחלק ממשהו גדול שמתרחש.
תודה רבה על כל מה שקיבלתי, נהנתי, נתרמתי ותרמתי. בטוחה שהדברים ילכו איתי הלאה ולאט לאט יהיו חלק ממי שאני!!!.  

ענבל ענבר, מאי 2019

ולך, חיה יקרה, ברצוני להודות אני כרגע מעבדת ומפנימה את המסע עם כל שמשתמע מכך וכל מה שחוויתי במהלכו. אחד המסעות הכי משמעותיים בחיי אל מול עצמי, מול הקבוצה, מול החברה ומול משפחתי. הצלחת המסע שלי נזקפת בגדול לזכותך ועל כך אני מודה לך מקרב לב. 

ענת ברודו מאי 2019

חיה יקרה פתחת לי עולם ומלואו: עולם בו נחשפתי לעצמי ליכולת להכיר את דרך ההתנהלות שלי ביומיום בעבודה, בזוגיות ובהורות במשפחה ועם חברים.

הגילוי בהווה וההבנה של החינוך מבית הוריי גרמו לי לרצון עז ליצור עתיד טוב יותר עבורי ועבור ילדיי. ההבנה שהתפיסה יכולה להשתנות אם נבין שהמציאות משתנה מדי יום ונקבל אלינו את הטוב, מסבה לי פעילות שונה ביום יום ובחירה בטוב עבורי. מאחלת לך כל טוב בהמון הוקרה והערכה, 

לימוד בכר מאי 2019

ובפן האישי, תודה רבה לך חיה יקרה על שפתחת לי צוהר נוסף אל תוך עצמי ואפשרת לי להתבונן עוד פנימה והחוצה על מערכות היחסים שלי עם העולם. ממשיכה את המסע ותמיד אוקיר תודה על מה שקיבלתי בקורס. 

אתי קלדרון מאי 2019

חייבת לשתף שבכל מפגש דאגת להפתיע מחדש, אם זה בצורת הישיבה בסטודיו, אם זה בפתיחת ביתך בפנינו ולימוד בגג עם נוף מקסים לים, אם זה בסיור ברחובותיה של יפו... לא רק כך דאגת להפתיע לסקרן ולשנות. סגנון ההוראה שלך בקבוצה הוא ייחודי מאין כמוהו. את ישירה עניינית, חדה ומסקרנת. את אישיות משמעותית לדעתי, עבור כל הסובבים אותך. 

בעיני, את מנהיגה עוצמתית שהשפיעה עלי ומאמינה בכל ליבי שתמשיכי להשפיע גם בעתיד. התכנים שבחרת להציג ולחשוף אותם בפנינו, הפרקטיקות מהלכה למעשה הם הכלים שאצא איתם לדרך חדשה עם הרבה ביטחון. התחושה של מסוגלות לשינוי, של שליטה ועוצמה שנטעת בנו (גם אם לעיתים בנחישות ובישירות שלעיתים הייתה קשה לחלק מהמשתלמות) הן שהפכו אותך בעיני, למרצה בחסד עליון. לא הייתי רוצה שתשני את הגישה או שתהיי "רכה מידי" . האישיות הצבעונית והדרמטית שלך, הישירות והענייניות – הם אלה שהפכו את הלמידה לאחרת , שונה , מלמדת ומרגשת עבורי. 

תודה , ד"ר חיה אלוף, על שנה מדהימה, על כלים משמעותיים וחשובים להמשך החיים.
תודה על שנה ססגונית במיוחד. אין לי ספק שניפגש עוד בהמשך. 

אתי לוי ביטון מאי 2019

חיה יקרה, למדתי מימך השנה רבות. יום שני היה היום המועדף עלי בשבוע בו אני יוצאת למסע של חיים. לא הסכמתי לוותר עליו. תודה על שנה של בינה! חיבורים פנימיים ותשוקות חדשות !!! 

למדתי ממך לסמוך על עצמי יותר. להבין מה זה אומץ ולעשות דברים לבד. קיבלתי הרבה רשות לחרות . תחושה נפלאה! למדתי מימך חיה יקרה, להחמיא לעצמי בקול ולא לחכות לקבל את החיזוקים מהסביבה. ת ו ד ה ! ! 

אצילה עבו מאי 2019

בנימה אישית חיה יקרה לא סתם את רשומה אצלי באנשי קשר כ"חיה אלוף האלופה" הצלחת לרתק אותי בשיעוריך לגרום לי לתכנן את החופשה או הסידורים שלי כך שאני לא יפסיד אף יום שני למעט פעם אחת.

אישיותך המרתקת, המיוחדת, הצבעונית והדרמתית. סחפה אותי בשיעור העברת התכנים תוך כדי חשיפת עולמך האישי תרמה לי רבות עשיתי תהליך פנימי אשר ילוו אותי להמשך חיי.

המשפטים שלך נחרטו בראשי ובליבי, אני משתמשת בהם שכל סיטואציה בית ,עבודה משפחה, חבאים וקהילה. מודה לך על כך באהבה ובהערכה רבה אביגיל. 

אביגיל כהן מאי 2019

אירית עציון
"מסע חיים" עם חיה אלוף....ממליצה בחום למבקשים ולמעיזים להתבונן בעצמם ולהתפתח...
קורס אחר שמשאיר אותך בציפיה לשבוע הבא....עם חשש להפסיד שיעור...עם "שיעורי בית" שמתחשק לך לעשות....עם חברות שישארו גם לאחר הקורס...במקום צופה לים ומעורר השראה....

אירית עציון, נובמבר 2017
 

מתי הייתם לאחרונה בלונה פארק? רגשי? כזה שרגע אחד אתם צוחקים, ולאחריו הכל מתהפך?
הכל היה שם - רגעים של שמחה ועצב, רגעים של הנאה, חרטה, סקרנות, כעס והתרגעות, רגעים של תובנה, תסכול, בלבול ועוד תובנה - והכל הכל מעורר מחשבה!
ויחד איתי - בלונה פארק הזה - עולות, יורדות, צוחקות, מסתחררות, משתחררות, כועסות, נעלמות, חוזרות, בודקות, ומסדרות - שאר משתתפות הקבוצה ו... כן, גם חיה אלוף, המנחה עצמה. לפעמים רציתי להישאר עוד ועוד, ולפעמים רציתי לרדת מהמתקן בדקה הראשונה (אבוד, אין סיכוי! )

אחרי שנה של קורס בסטודיו מעוצב בקפידה, יצאתי עם כמה תובנות, כמה סימני שאלה, ובעיקר עם רצון להמשיך בחוויה. 
אזהרה: לא לבעלי לב חלש smiley
 
קחו בקלות, ותיהנו מהחוויה

דורית שורש יוני 2017

חיה יקרה,

תודה על קורס עוצמתי, משמעותי, אינטנסיבי, עמוק, גדוש ומפרך. 

לפני שהגעתי אליך ,חשבתי שאני יודעת הרבה...ערערת הכל...עשית לי בלגן בראש, טלטלת והצלחת לגעת לי בנשמה כל שיעור מחדש. הבנתי שאני יודעת הרבה רק מזוית אחת. הרחבת אצלי את זויות הראיה, את האופציות לחיים מאושרים ומפוכחים יותר. הארת על המקומות בהם לא רציתי להיות...שינית את חיי. הרווחתי חיים שלמים. אשמח להגיע למפגשים השבועיים שהצעת לנו בהמשך הדרך. האם עדין את מקיימת את זה? אשמח להצטרף.
תודה ענקית...עשית את שלך בחיים שלי!!!!! חייבת לך המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
 
מכל הלב,
לירון
קורס מסע חיים, יוני 2017

חיה היקרה
תודה רבה לך על הכל.
תרמת לי המון במהלך השנים,בזכותך תחילה עשיתי שינויי התנהגותי ומחשבתי וראיתי שיפור בתפקודי כרעיה כאמא, כחברה. השנה הרשתי לעצמי להודות בפניי על מחשבות ורצונות שונים שלא ידעתי אפילו שנמצאים בתוכי😊

מוקירה לך וכבר חושבת על הקורס הבא שאקח...

תודה 
רשל בכור
קורס מסע חיים, יוני 2017

אחרי שחזרנו מהמדבר הרהרתי וחשבתי על הימים שהיו שם, על התכנים, האווירה, המקום שלי בתוך הקבוצה וכיצד המסר חלחל אלי.
הגעתי למסקנה שההשתלמות ובעיקר האבחון המדוייק שלך נתנו לי גושפנקא סופית לפרוץ ולהתייחס בדרך שונה לדברים שקורים בחיי.

יצאתי מההשתלמות מחוזקת מאוד במי ובמה שאני עם המון אמונה בעצמי וביכולות שלי. והדבר המרכזי- "לא להתייחס לכל מה שזז" משפט שהולך איתי כמעט לכל מקום (טוב אולי חוץ מבעלי המקצוע שמשפצים לי כרגע את הבית ועולים לי על העצבים...)
אז שוב תודה. ונתראה בפורים 2018

יעל להב
מכסימום פוטנציאל, מכסימום מימוש, יוני 2017


 לוח מועדי קורסים הנפתחים בחודשים הקרובים !     מועד פתיחה    שם קורס  
     
12/10/2020 מסע חיים מחלום למציאות! - 4 מרתונים מרוכזים, אוקטובר, דצמבר, פברואר ואפריל קורס חובה - 8 ש'ש - בסטודיו אלוף ביפו העתיקה       פנו למידע על הקורס 

14/02/2021 מקסימום פוטנציאל,מקסימום מימוש!- מרתון 'מדברא' 2 ש'ש -פיתוח אישי הינו אחד מהנתיבים המובילים בעקביות לאישיות עשירה ומרתקת       פנו למידע על הקורס 

14/04/2021 מרתון מנחים – סודות וקסמים בגיבוש קבוצתי! מרתון - קורס חובה 2 ש'ש - בסטודיו אלוף ביפו העתיקה       פנו למידע על הקורס 

 פנו לייעוץ ולהתאמה אישית - זה הזמן להתקדם

*דואל
*פלאפון
*שם