שבתון - הפורטל השלם למורה המשתלם
הפורטל השלם למשתלםקורסים וסדנאות תיירות

דרך נשית - טיולי נשים והעצמה נשית - קורסי תיירות

תל-אביב

לקשר עם נציג המוסד
שלחו טופס


שלחו לי מידע מפורטל שבתון
דרך נשית - טיולי נשים והעצמה נשית - טיולי נשים הודו יפן ירדן
לאתר האינטרנט של דרך נשית - סדנאות העצמה נשית וטיוליםלאתר האינטרנט של המוסד
נא רשום שם מלא ופרטי התקשרות
כדי שנציג יוכל לחזור
אליך במידת הצורך
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש
הציגו מספר טלפון של דרך נשית - סדנאות העצמה נשית וטיוליםהצג מספר טלפון של המוסד
נא רשום שם מלא ופרטי התקשרות
כדי שנציג יוכל לחזור
אליך במידת הצורך
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש


מצא אותנו ב-Google+

טיולי נשים - דרך נשית

דרך נשית - טיולי נשים - רוני סזיר

טיולי נשים הם טרנד מלהיב לנשים בכל גיל, שפתאום עוזבות הכול ויוצאות להן לשבועיים שלושה וגם חודש לחפש העצמה נשית.
היציאה בקבוצות מצומצמות, נשים שנהנות מיתרונות הטיול המאורגן כאשר התחושה היא של טיול עצמאי.
המסלולים מרהיבים ביופיים והטיולים מתאימים למי שרוצה להתנתק ולהתחבר לעצמה, למי שחובבת הרפתקאות ורוצה לחוות את הודו בתנאים נוחים עם מגוון סדנאות, טיפולים, מפגשים עם נשים מהעיר ומהכפר וביקורים במקומות מופלאים.

מועדי הטיולים

טיול נשים לגיאורגיהטיול נשים גיאורגיה

מדריכה - נסיה שכטר
הטיול מתאים גם לשומרות מסורת

משך הטיול: 10 ימים

יום ראשון

נמריא בשעות אחה"צ וננחת בשעות הערב בטביליסי. מיד לאחר הנחיתה נצא באוטובוס לטייל בטביליסי לראות את העיר המוארת בלילה. נסייר לאורך
האתרים המרכזיים,במדרחוב הססגוני והשוקק חיים כל שעות הלילה. נחצה ברגל את הגשר החדש והמרשים "גשר השלום" גשר להולכי רגל וממנו נגיע לפארק אירופה בו מצוייה מזרקה גדולה וצבעונית המלווה במוזיקה המושכת אליה את תושבי העיר. נלון בטביליסי.

יום שני
נסע מזרחה לכוון הגבול עם אזרביאג'ן למנזרי דוד גרג'ה המרשימים החצובים באבן החול. בצהרים נחזור לעיר ונמשיך לבקר בעיר שעליה אומרים שראתה כבר הכל: נוודים, סוחרים, לוחמים ואנשי רוח. בערב נאכל במסעדה גיאורגית המשלבת ריקודים ושירה.חוויה לכל החושים. לינה בטביליסי

יום שלישי
נצא בבוקר מהעיר לכוון הגבול עם תורכיה לרמת סמצחה ג'אווחטי נעבור דרך שלושה אגמים יפהפיים נעבור את הכפרים הארמנים ( בגלל הקרבה לגבול הארמני) והרועים האזרים לכוון עיר המחוז אחלקלקי.נגיע אל אחד האתרים המרתקים והחשובים של גיאורגיה. ווארדזיה. עיר מערות עתיקה מהמאות ה-12 וה- 13. זהו האתר המזוהה ביותר עם המלכה תמר שנחשבה ל"מלכת המלכות". נמשיך לאחלציחה בה נחנך לפני שנתיים המבצר החולש מעל כל העיר. נטפס למבצר ונהנה מהנוף הפנורמי של הרי הקווקז הקטן הנשקף ממנו. נלון באחלציחה

יום רביעי
נסייר בבוקר בעיירה היפה אחלציחה. נסייר ברובע העתיק רבאטי, נבקר בבית הכנסת ונתרגש מהאוצרות המצויים בו. נמשיך לקוטאיסי, העיר השניה בגודלה בגיאורגיה. העיר ששמשה בימי תור הזהב של ממלכת גיאורגיה כבירתה. נבקר בקתדרלת בגרטי שהוכרזה כאתר מורשת עולם של אונ"סקו ממנה נעשה תצפית על כל העיר, נטייל בשוק הססגוני של העיר, נטייל במרכז המחודש של העיר היפה, בגשר הלבן העובר מעל נהר הריוני היורד מהרי הקווקז הגדול ובדרכו לים השחור חוצה את העיר. נסע לראות את בניין הפרלמנט החדש של גיאורגיה. נבקר במנזר גלאטי, גם הוא אתר מורשת עולם של אונס"קו, המזוהה במיוחד עם המלך דוד, גדול מלכיה של גיאורגיה בתור הזהב שלה. נתרשם מההוד והתפארת של המנזר. החולש מעל הגבעה על כל הסביבה. נלון בקוטאיס

יום חמישי
יום זה מהווה את נקודת התחלה של הטיול לאזור סוונטי, הנחשב ליפה בגיאורגיה. נעצור בעיירה זוגדידי. נבקר בשוק הגבינות, שוק הבשר ושוק התבלינים של העיר. נטפס בדרך יפהפיה במעלה נהר האנגורי דרך יערות עבותים ומפלי מים לכוון העיירה מסטיה, הישוב הראשי של חבל סוואנטי. נלון במסטיה.

יום שישי
יום שכולו טבע. קרחונים, פסגות גבוהות ומפלים. יום טיול בג'יפים מקומיים שיביא אותנו לאושגולי שנמצאת למרגלות הר השחארה - הפסגה הגבוהה ביותר בקווקז הגיאורגי.כפר זה במשך 6 חודשים בשנה מכוסה שלג ומנותק משאר חלקי המדינה. אושגולי נחשב לכפר הגבוה ביותר באירופה. נסייר ברגל בסמטאות הכפר ולאורך ערוצי הנחלים היורדים מהקרחון האדיר של הר השחארה. נחזור ללינה למסטיה.

יום שבת
נטייל רגלית במסטיה. נחוה את החוויה הסוונטית. הבתים המיוחדים, מגדלי השמירה העתיקים. נבקר בבית סוואני מקורי שהפך למוזיאון, האמיצות שבינינו יוכלו לטפס אל מרומי מגדל השמירה, נבקר במוזיאון מסטיה על שלל האיקונות המוזהבות והמוכספות. נחווה את החוויה של חיים בהרי הקווקז הגבוהים. נלון במסטיה.

יום ראשון
בבוקר נעלה על רכבי ה- 4x4 ונעלה עם הרכבל לתצפית מרהיבה על פסגות הקווקז הגדול. למעלה במרפסת התצפית המדהימה נשתה קפה או שוקו חם ונרגיש הכי קרובים לאלוהים. מסביבנו יהיו כל הפסגות עם קרחוני העד של הפסגות המופרסמות של הקווקז הגדול. בצהרים המוקדמים נעזוב את מסטיה היפה בצער רב. נתחיל דרכנו בירידה מהקווקז הגדול לאורכו של נהר האנגורי. נבקר בסכר ההידרואלקטרי המרשים שיצר אגם טורקיז מרהיב שאנחנו נוסעים לאורכו . נלון בקוטייסי

יום שני
ביקור במערת פרומתיאוס הקרובה מאוד לעיירה צחלטובו.מערה מרשימה שבתחתיתה זורם נהר. נבקר באולפסציחה - עיר מערות מהמאה ה-1.אחד ממקומות הישובים העתיקים בקווקז. עיר מערות שפירוש שמה "עיר האלוהים". נסע לגורי, עיר הולדתו של סטלין. העיר מצויה על דרך המלך בגיאורגיה ההולכת למערב המדינה.נבקר במוזיאון סטלין.בדרכנו לכוון טביליסי נחלוף על פני הדוכנים הרבים של עבודות הכדרות המסורתית בגיאורגיה. נסע למצחטה הבירה הקדומה בה מצויים שני אתרי מורשת עולם של אונס"קו. מנזר ג'בארי מהמאה ה-6 הממוקם על ראש גבעה ונחשב למקום הקדוש בגיאורגיה. נלך לתצפית מדהימה של חיבור בין שני נהרות. זה המקום שעל פי המסורת הקימה נינו הקדושה צלב גדול מענפי גפן וממחלפות ראשה ( לנינו מייחסים את ההמרה של גיאורגיה לנצרות). כאן נפגשת הדרך בין הים הכספי והים השחור עם הדרך היוצאת צפונה לכוון רוסיה. נבקר בקתדרלת סווטי צחובלי המרשימה והשניה בגודלה בגיאורגיה ונשמע את האגדה הקשורה בשמה. נלון בטביליסי

היום האחרון לטיול יוקדש לסיור באתריה של העיר טביליסי עד שעת הנסיעה לשדה התעופה לקראת החזרה לארץ


5 ימי כיף נשים לפריז טיול נשים לפריז

אוח, פריז...פריז...

קייטנת חושים בפריז עם נולי ורוני


5 ימי כיף בפריז עם נולי עומר (זוכרות את דבי ונולי הסטנדאפיסטיות?) ורוני סזיר.

נולי חיה ונושמת את פריז.
החלטנו לקחת אתכן לקייטנה שלנו, לחגיגה של כל החושים, נטייל, נצחק, נשתולל, נקנה, נאכל גורמה, נשטוף את העיניים ונשתה לחיים.

תאריכים - בתחתית עמוד זה

פרטים יפורסמו בקרוב, או שלחו טופס כדי שנשלח לכן פרטים ישירות.


טיול נשים להודו הקלאסי

טיול נשים להודו הקלאסית, ראג´סטאן ודהרמסלה

התרבות ההודית , הטיבטית, טבע יפיפה, הרים וערים, שווקים ומבצרים

מדריכה - מיכל ארליך
הטיול מתאים גם לנשים שומרות מסורת

טיסות בחברת "אל על" + 2 טיסות פנים!!!טיול נשים להודו

יום ד' - טיסה - בן גוריון - מומבאי
נצא בטיסת לילה ישירה ("אל על")משדה התעופה בן גוריון למומבאי.

יום ה' - ג'איפור
ננחת בשעות הבוקר במומבאי ונמשיך בטיסת פנים לג'איפור הנקראת גם "העיר הורודה". לאחר התארגנות במלון נצא לסיור בארמון הרוחות שנבנה ע"י המהרג'ה סאוואג' פראטאפ סינג ונועד לשמש את הנשים שהתגוררו שם להשקיף על החיים והתהלוכות. נתארח בבית משפחה מקומית ונתוודע לאורח החיים שלהם.

יום ו' – יום א' פושקר
פושקר הינה עיירה קטנה ומרתקת. במרכזה אגם קדוש בו נערכים פולחנים.
נגיע לפושקר ביום שישי בשעות אחר הצהריים. לאחר התארגנות במלון נתארגן לסדנת תיפוף. בשעת השקיעה נסייר על גדות אגם פושקר,נצפה בשקיעה ובפעילות הרבה המתרחשת על גדותיו. זהו מקום עליה לרגל.
בשעות הבוקר של יום השבת ניקח חלק בשיעור יוגה עם מורה יוגי המתגורר במקום, לאחר מכן נשתתף בטקס פוג'ה המתרחש ליד האגם, נשוטט בשוק הצבעוני בו ניתן למצוא בגדים ובדים ססגוניים, תכשיטים, מוסיקה הודית, בשמים ושמנים ארומטיים. חגיגה נשית. נלך אל המקדש, בערב נצא רכובות על גמלים לחפלה מדברית בלווי להקת נגנים ורקדנים.
ביום ראשון נבקר בבית חברים בכפר. נשמע על אורח החיים במקום. אם יתאפשר ניפגוש את את ראש המחוז (אישה הנושאת בתפקיד זה), משם נמשיך לביקור בעיירה אג'מר ובמקדש הסופי המצוי בה.

יום ב' – פושקר - ג'איפור
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לג'איפור. נבקר בגן האסטרונומי, בשוק הססגוני, בבתי מלאכה. בערב נצפה בסרט הודי בבית הקולנוע המפורסם והמפואר ביותר בראג'סטאן - ראג' מנדיר.

יום ג' - ג'איפור - אגרה
מצפון לג'איפור נמצאת אמבר, בירתה העתיקה של מדינת ג'איפור. בשעות הבוקר נטפס על גבי פילים למבצר אמבר הממוקם על צלע גבעה ומשקיף על אגם.נמשיך משם אל אגרה לאגרה אליה נגיע בשעות אחה"צ .נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם - המונומנט המרשים שבנה הקיסר שאה ג'אההון לאישתו האהובה. הטאג' יפה במיוחד (בשל האור המיוחד) בשעת הזריחה והשקיעה. בערב נצפה במחזמר אודות סיפור הטאג'. נלון באגרה.

יום ד' - אגרה - דלהי .
בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לדלהי אליה נגיע בשעות הצהריים.נראה איך יכול להתקיים סדר בבלאגן, בתוך התנועה השוקקת של רכבים, ריקשות, המוני אנשים, שווקים ססגוניים. נלון בדלהי.

יום ה' - דלהי - דהרמסלה
נעשה את הדרך לדהרמסלה בשילוב של רכבת ורכבים. ניסע בנוף יפיפה, הררי ומוריק לדהרמסלה השוכנת למרגלות ההימלאיה ומשמשת מקום משכנו של הדלאי למה והממשלה הטיבטית הגולה.

ימים ו' - א' - דהרמסלה
בביקורנו בדהרמסלה נשלב הליכה קלה בטבע קסום - ביערות, נלמד על אורח החיים הטיבטי -נצא לסיור במקלאוד גאנג' נבקר במקום מושבו של הדאלאי לאמה והממשלה הטיבטית הגולה, בספריה הטיבטית, בשוק המקומי, נצא לסיור בכפר הילדים הטיבטי ובנורבלינקה- כפר האמנים הטיבטי בו נפגש עם אומנים טיבטים בתחומים שונים.נפגוש תרמילאים ישראלים, נקבל את השבת בארוחה חגיגית, נשתתף בסדנת מסג' מפנקת בה נקבל ונעניק מסג', נלמד את רזי הבישול ההודי בסדנת בישול, נפגוש הרצאה מפי רופא איורובדי אודות הרפואה ההודית עתיקת יומין הזו, נצפה בקונצרט מוסיקה קלסית הודית.

יום ב' - דהרמסלה - אמריצר
לאחר התארגנות וארוחת הבוקר, ניסע אל אמריצר אליה נגיע בשעות אחה"צ.
אחה"צ נצא לסיור במעבר הגבול בווגה, מעבר הגבול היבשתי היחיד שבין הודו לפקיסטן, ונצפה בדוגמא לכך שגם יריבות ארוכת שנים עשויה להיות מבדרת.נגיע לשם כמחצית השעה לפני השקיעה ונצפה במצעד- חיילים הודים מול חיילים פקיסטנים.

יום ג' - אמריצר
לאחר התארגנות וארוחת הבוקר נבקר במקדש הזהב. נראה את המטבח המספק בהתנדבות ובסדר מופתי ארוחות ל - 60000 איש ביום. נתפנק במלון ספא (כל נוסעת תזכה בעיסוי מפנק). בשעות הלילה נבקר במקדש הזהב המרהיב מקום התפילה המקודש ביותר עבור המאמינים הסיקים שם נצפה בטקס השכבת ספר התפילות לישון.

יום ד' - אמריצר - מומבאי - טיסה
נטוס למומבאי אליב נגיע בשעות אחה"צ. נתארגן במלון ובשעות הערב נחגוג את סיום הטיול בארוחה ומסיבה.

יום ה' - מומבאי
היום נצא לסיור בעיר - נבקר במכבסה הגדולה, בתחנת הרכבת ויקטוריה, במוזיאון גאנדי, ככל שיתאפשר לנו במסגרת הזמן. נראה ונחוש את העיר התוססת הזו, ניפגש עם חברה שתספר לנו על אורח חייה, נישואיה בשידוך, תסביר על הכת הג'יינית אליה היא משתייכת. לאחר ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה לטיסת לילה ישירה לארץ.

יום ו'- נחיתה בארץ

טיול נשים לצפון הודו

טיול נשים לצפון הודו

ראג'סטאן הקסומה,דהרמסלה ומנאלי למרגלות ההימלאיה, טאג' מאהל, אמריצר, טקסים ברישיקש על גדות הגנגס, מקדשים, שווקים ססגוניים, מפגשי נשים.

מדריכה - מיכל ארליך

טיסות באל על!!! (+3 טיסות פנים)

יום 1 -ת-א -מומבאי
ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת לילה ישירה למומבאי.

יום 2 –מומבאי - דלהי
ננחת בשעות הבוקר במומבאי ונמשיך בטיסת פנים לדלהי. נראה איך יכול להתקיים סדר בבלאגן, בתוך התנועה השוקקת של רכבים, ריקשות, המוני אנשים. נראה את בנייני הפרלמנט, נטייל במרכזי הקניות ובחנויות מיוחדות. נלון בדלהי.

יום 3 - דלהי - אמריצר
נטוס לאמריצר.נבקר במקדש הזהב המרהיב, מקום תפילה המקודש ביותר עבור המאמינים הסיקים. נצפה בהשכבת ספר התפילות לישון. נבקר במטבח המספק בהתנדבות ובסדר מופתי ארוחות ל- 60000 איש ביום. נלון באמריצר.

ימים 3 - 6 - אמריצר - דהרמסלה
ניסע בנוף יפיפה, הררי ומוריק לדהרמסלה השוכנת למרגלות ההימלאיה ומשמשת מקום משכנו של הדלאי למה והממשלה הטיבטית הגולה.
בביקורנו בדהרמסלה נשלב הליכה קלה בטבע קסום - ביערות, נלמד על אורח החיים הטיבטי -נצא לסיור במקלאוד גאנג' נבקר במקום מושבו של הדאלאי לאמה והממשלה הטיבטית הגולה, בספריה הטיבטית, בשוק המקומי, נצא לסיור בכפר הילדים הטיבטי ובנורבלינקה- כפר האמנים הטיבטי בו נפגש עם אומנים טיבטים בתחומים שונים.נפגוש תרמילאים ישראלים, נשתתף בסדנת מסג' מפנקת בה נקבל ונעניק מסג', נלמד את רזי הבישול ההודי בסדנת בישול. נצפה בקונצרט מוסיקה קלסית הודית.

ימים 7 - 8 - מנאלי
לאחר ארוחת הבוקר ניסע בנופים מוריקים לכוון מנאלי. הדרך שופעת מים, נהרות זורמים,הרבה ירוק ,מטעי תפוחים,הרים מושלגים באופק, אויר צלול. מנאלי, עיירת נופש המשמשת כמוקד משיכה למטיילים רבים. נצא לטיול רגלי בכפר. נבקר במעיינות החמים בואשישט,במקדש מנו - מקדשו של האדם הראשון ובמקדש האלה דימבה, נבקר בחנויות התכשיטים וצעיפי הצמר המיוחדים לאזור הנארגים בעמק קולו הסמוך.

יום 9 - צ'אנדיגאר
היום נשים פעמינו אל צ'אנדיגאר- עיר מיוחדת ושונה משאר הערים בהודו: מודרנית, מוריקה ומתוכננת בסדר והיגיון ע"י האדריכל השוויצרי לה קורבזיה. נבקר בגן הפסלים הממוחזר והמפורסם נק צ'אנד - על שטח של 200 דונם ניתן לפגוש דמויות העשויות מפסולת ממוחזרת ומחומרים אורגניים. מרתק...נלון בצ'אנדיגאר.

ימים 10 - 11 - רישיקש
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרישיקש השוכנת על גדות הגנגס, נחשבת למרכז רוחני ולבירת היוגה העולמית. התפרסמה בעולם המערבי בעקבות להקת החיפושיות.
נטייל על גדות הגנגס ונצפה בעולי הרגל הרבים הטובלים בנהר בגאטים (נקודות רחצה מקודשות) השונים ובסאדויים.
נבקר במקדש הפעמונים ,ניפגש עם רופא איורובדי לשיחה על איורוודה - רפואה הודית בת 4000 שנה.
נצא לסיור רגלי בטבע – אל הנחלים הזורמים אל הגנגס(בהתחשב במזג האויר). לעת ערב נשתתף עם המאמינים בטקס הפוג'ה הססגוני בו נשיט בנהר סלסילות פרחים,קטורת ונר ונצפה במראה הנהר המרהיב ביופיו בשלל הנרות המשייטים בו.

יום 12 רישיקש - אגרה
הבוקר ניסע ברכבת לדלהי, משם נמשיך באוטובוס בכביש המהיר לאגרה אליה נגיע בשעות אחה"צ .נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם - המונומנט המרשים שבנה הקיסר שאה ג'אההון לאישתו האהובה. הטאג' יפה במיוחד (בשל האור המיוחד) בשעת הזריחה והשקיעה. נלון באגרה.

יום 13 - אגרה - ג'איפור
נצא באוטובוס ממוזג לכוון ג'יאפור הנקראת גם "העיר הורודה". נגיע לג'איפור בשעות אחה"צ ולאחר התארגנות במלון נצא לסיור בעיר, בשוק, בארמון הרוחות המפורסם. נבקר בבית מלאכה ומוזיאון בו נראה איך מתבצעת אמנות חותמות על גבי בדים.

יום 14 - ג'איפור
מצפון לג'איפור נמצאת אמבר, בירתה העתיקה של מדינת ג'איפור. בשעות הבוקר נטפס על גבי פילים למבצר אמבר הממוקם על צלע גבעה ומשקיף על אגם. נמשיך משם לביקור בגן האסטרונומי, בשוק הססגוני, בבתי מלאכה ולסרט הודי בבית הקולנוע המפורסם והמפואר ביותר בראג'סטן - ראג' מאנדיר

יום 15 - ג'איפור - מומבאי
את שעות הבוקר נקדיש לסיורים וקניות לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ונטוס בטיסת פנים אל מומבאי נטוס למומבאי. נתארגן במלון ובשעות הערב נחגוג את סיום הטיול בארוחה ובמסיבה.

יום 16 - מומבאי
היום נצא לסיור בעיר. נבקר במכבסה הגדולה, בתחנת הרכבת ויקטוריה, במוזיאון גאנדי, ככל שיתאפשר לנו במסגרת הזמן. נראה ונחוש את העיר התוססת הזו. ניפגש עם חברה שתספר לנו על אורח חייה, נישואיה בשידוך, תסביר על הכת הג'איינית אליה היא משתייכת. לאחר ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה לטיסת לילה ישירה לארץ.

יום 17 - נחיתה בארץ
ננחת בארץ בשעות הבוקר המוקדמות.


טיול נשים להודו הקלאסית

טיול נשים להודו הקלסית בחגים

חבל ראג'סטאן,דלהי, רישיקש - בירת היוגה העולמית, טקסים על הגנגס, שווקים, ארמונות מרהיבים, מומבאי.


מדריכה: מיכל ארליך

טיסות בחברת "אל על" + 2 טיסות פנים!!!

יום ד' - טיסה - בן גוריון - מומבאי
נצא בטיסת לילה ישירה ("אל על")משדה התעופה בן גוריון למומבאי.

יום ה' - ג'איפור
ננחת בשעות הבוקר במומבאי ונמשיך בטיסת פנים לג'איפור הנקראת גם "העיר הורודה". לאחר התארגנות במלון נצא לסיור בארמון הרוחות שנבנה ע"י המהרג'ה סאוואג' פראטאפ סינג ונועד לשמש את הנשים שהתגוררו שם להשקיף על החיים והתהלוכות.

יום ו' –שבת (כיפור) יום א' פושקר
פושקר הינה עיירה קטנה ומרתקת. במרכזה אגם קדוש בו נערכים פולחנים.
נגיע לפושקר ביום שישי בשעות אחר הצהריים. לאחר התארגנות במלון נתארגן לסדנת תיפוף. בשעת השקיעה נסייר על גדות אגם פושקר,נצפה בשקיעה ובפעילות הרבה המתרחשת על גדותיו. זהו מקום עליה לרגל.
בשעות הבוקר של יום השבת ניקח חלק בשיעור יוגה עם מורה יוגי המתגורר במקום, לאחר מכן נשתתף בטקס פוג'ה המתרחש ליד האגם, נשוטט בשוק הצבעוני בו ניתן למצוא בגדים ובדים ססגוניים, תכשיטים, מוסיקה הודית, בשמים ושמנים ארומטיים. חגיגה נשית. נלך אל המקדש, בערב נצא רכובות על גמלים לחפלה מדברית בלווי להקת נגנים ורקדנים.
ביום ראשון נבקר בבית חברים בכפר. נשמע על אורח החיים במקום. אם יתאפשר ניפגוש את את ראש המחוז (אישה הנושאת בתפקיד זה).

יום כיפור הינו יום חופשי. מי מהמטיילות שתרצה תוכל להתפלל בבית חב"ד.

יום ב' – פושקר - ג'איפור
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לג'איפור. נבקר בגן האסטרונומי, בשוק הססגוני, בבתי מלאכה. בערב נצפה בסרט הודי בבית הקולנוע המפורסם והמפואר ביותר בראג'סטאן - ראג' מנדיר.

יום ג' - ג'איפור - אגרה
מצפון לג'איפור נמצאת אמבר, בירתה העתיקה של מדינת ג'איפור. בשעות הבוקר נטפס על גבי פילים למבצר אמבר הממוקם על צלע גבעה ומשקיף על אגם.נמשיך משם אל אגרה לאגרה אליה נגיע בשעות אחה"צ .נבקר בטאג' מאהל, אחד משבעת פלאי עולם - המונומנט המרשים שבנה הקיסר שאה ג'אההון לאישתו האהובה. הטאג' יפה במיוחד (בשל האור המיוחד) בשעת הזריחה והשקיעה. נלון באגרה.

יום ד' - אגרה - דלהי.
בשעות הבוקר המוקדמות ניסע לדלהי בכביש המהיר (כשעתיים וחצי).נראה איך יכול להתקיים סדר בבלאגן, בתוך התנועה השוקקת של רכבים, ריקשות, המוני אנשים, שווקים ססגוניים.נבקר בבית חברה מהמעמד הבינוני - גבוה. נלון בדלהי.

ימים ה' - שבת - רישיקש
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרישיקש השוכנת על גדות הגנגס, נחשבת למרכז רוחני ולבירת היוגה העולמית. התפרסמה בעולם המערבי בעקבות להקת החיפושיות.
נטייל על גדות הגנגס ונצפה בעולי הרגל הרבים הטובלים בנהר בגאטים (נקודות רחצה מקודשות) השונים ובסאדויים.
נבקר במקדש הפעמונים ,ניפגש עם רופא איורובדי לשיחה על איורוודה - רפואה הודית בת 4000 שנה.
נצא לסיור רגלי בטבע – אל הנחלים הזורמים אל הגנגס(בהתחשב במזג האויר). לעת ערב נשתתף עם המאמינים בטקס הפוג'ה הססגוני בו נשיט בנהר סלסילות פרחים,קטורת ונר ונצפה במראה הנהר המרהיב ביופיו בשלל הנרות המשייטים בו.

יום א' - רישיקש - דלהי - טיסה למומבאי
נשלים קניות אחרונות, ניסע לדלהי ברכבת המהירה ,משם נמשיך לשדה התעופה לטיסת פנים למומבאי.נתמקם במלון ונחגוג את סיום הטיול בארוחה ובמסיבה.

יום ב'- מומבאי
היום נצא לסיור בעיר - נבקר במכבסה הגדולה, בתחנת הרכבת ויקטוריה, במוזיאון גאנדי, ככל שיתאפשר לנו במסגרת הזמן. נראה ונחוש את העיר התוססת הזו, ניפגש עם חברה שתספר לנו על אורח חייה, נישואיה בשידוך, תסביר על הכת הג'יינית אליה היא משתייכת. לאחר ארוחת הערב ניסע לשדה התעופה לטיסת לילה ישירה לארץ.

יום ג'- נחיתה בארץ
ננחת בארץ לפנות הבוקר.

טיול נשים ליפן

טיול נשים ליפן בעונת השלכת

עונת השלכת ביפן הנקראת בפי היפנים "קוו-יו" (עלים אדומים) היא אחת מתופעות הטבע היפות והמהממות בארץ זו ובעולם כולו.(יש כאלו הסוברים שיותר מרשים מפריחת הדובדבן).

הסתיו מתחיל במקומות הגבוהים והקרים עד שכל יפן נשטפת בצבעים עזים של כתום,צהוב ואדום.
אתרי החובה ביפן לרוב נמצאים בחיק הטבע וגם בערים דאגו היפנים כיאה לבני דת השינטו לשמור על ירוק וטבע ככל האפשר.

23.11 מוצאי שבת
המראה משדה התעופה נתב"ג לעיר אוסקה ,יפן דרך סיאול.

24.11יום ראשון
נחיתה בשדה התעופה קנסאי בשעה 20:45 –שדה תעופה מרשים וענק, אשר נבנה על אי מלאכותי בהשקעה של מיליארד דולר. –אוטובוס יחכה לקבוצה,לנסיעה של שעה לעיר קיוטו
לינה בקיוטו.

25.11 יום שני
קיוטו היא "ירושלים של יפן"-בירתה הקיסרית העתיקה של יפן.
מקדש הזהב, מקדש ריואנג'י, מקדש סאנג'וסאנגנד, טירת ניגו
נסיים את היום במקדש קיומיזו-דרה
בערב נצא לטיול רגלי בסמטאות המרתקות של העיר העתיקה.
לינה בקיוטו

26.11 יום שלישי - קיוטו
נתחיל את היום במקדש בודהיסטי-טנריו-ג'י, נטייל ביער של עצי הבמבוק, נמשיך למקדש הכסף –הגן שסביב המקדש נחשב בעיני היפנים לדוגמה היפה ביותר של גן יפני. מהמקדש נצא רגלית למסלול הפילוסופים . לאורך המסלול פזורים בוטיקים ,בתי קפה, מסעדות וחנויות.
לאחר הסיור נתנסה בהכנת תה יפני לפי כללי הטקס המוקפדים ואף נלבש קימונו-הבגד היפני המסורתי המאפיין את התרבות היפנית והאסתטיקה שלה.
לינה בקיוטו

27.11 יום רביעי - נארה - קיוטו - קנזוואה
נארה נחבאת בצילה של אחותה הגדולה קיוטו,אך היא אינה יפה פחות וגם חשובה היסטורית.
עיר עתיקה על גבעות מיוערות המקיפות אותה,על מתחמי המקדשים היפים ומבני עץ עתיקים,השומרת על מעמדה כמרכז רוחני רוגע ונעים.
נבקר בשני המקדשים החשובים בעיר:טודאיג'י הכולל את הבודהה הגדול ביפן, והמקדש הגדול קאסוגה

נשוב לקיוטו לסיר בשוק המקומי,נישיקי,
נתנסה בהכנת ממתקים יפניים.
נעזוב את העיר קיוטו ברכבת לעיר קנזוואה. (נסיעה של שעתיים וחצי)
לינה בקנזוואה

28.11 יום חמישי - קנזאווה

טיול בקנזאווה
נבקר בשוק הדגים והאוכל בעיר
נבקר בגן קנרוקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן
נמשיך לשכונת הסמוראים האצילית והאלגנטית,נבקר בבית משפחת נומורה-שם נוכל ללמוד על חייהם של הסמוראים ותורת הזן אותה אימצו בחיי היומיום.
בשעת דמדומים נבקר ברובע העתיק של הגיישות. נבקר בבית הארחה של גיישות ונלמד על התופעה ,הכי מרתקת אולי בתרבות יפן.
קנזוואה אחראית על ייצור 99% מכלל הזהב ביפן, נתנסה בהכנת עלי זהב-הכרוכים בעדינות ודיוק מקסימלי-תכונות שמאפיינות את העם היפני.
לינה בקנזוואה.

29.11 יום שישי
שיראקווה גו - כפר ציוריהיושב לו בחיק האלפים היפנים המתנשאים לגובה של 3000 מטר. נבקר בבתי ה"גאשו-זוקורי" היחודיים-
נמשיך לעיירה טקיאמה בה התפתחה תעשיית עץ שמשכה נגרים ואמנים לעיר.
נבקר באולם המרכבות-תערוכת במות של הפסטיבלים הנחגגים בעיר באביב ובסתיו, הבמות מעוטרות וגבוהות בשלל צבעים ססגוניים.
נסייר באזור קמיסנומאצ'י-אזור של חנויות מסורתיות עם עבודות גילופי עץ שהגיעו לשיא בשכלולם בטקיאמה.
לקראת ערב נחזור למלון,שם נוכל לבקר במרחצאות החמים.

30.11 שבת
נתחיל את היום בשוק הבוקר של העיר
ניסע לכפר הידה הקרוב לעיר, נבקר בטקיאמה ג'יניה-בית שנבנה עבור האדון הפיאודלי של העיר והפך לאחר מכן למשרד המושל המחוזי מטעמת של ממשלת השוגון.
נתנסה בהכנת סובה-ה"פלאפל של יפן" ,לינה בטקיאמה.

01.12 יום ראשון
נעזוב את טקיאמה לעיירת הנופש החביבה על היפנים "האקונה".
נעצור במוזיאון לקימונו היפני ונלמד על החוקים והתעשייה הייחודית לארץ זו.
נטפס ברכבל ל"אווקו דאני"-עמק הרתיחה הגדולה-אזור מרהיב של פליטת גזים גופרתיים מהאדמה.
ניסע למלון המקסים הכולל מעיינות חמים ונוף של אגם אשי.

02.11 יום שני - יום של טבע ואמנות.
נבקר במוזיאון הפתוח, בהאקונה, בו מוצגים פסלים מודרניים השזורים בנוף הטבע שמסביב בשלמות מדהימה. המוזיאון כולל את "בית פיקסו" המציג אוסף מרשים של הצייר האגדי.
ניסע לעיר קמקורה-בירת הסמוראים,נבקר בבודהה הגדול-האתר המפורסם בעיר, נבקר במקדש האסה-דרה שעיצובו פשוט ואלגנטי ובולט ביופיו הודות לגן המהמם שנבנה סביבו ממנו ניתן לצפות על העיר החביבה על הסמוראים.
מקמקורה ניסע לטוקיו- עיר הבירה של יפן כיום,שנבחרה כמקום מושבו של השוגון לפני 400 שנה.טוקיו היא העיר המודרנית,המרגשת והשוקקת בעולם כולו.
נגיע למלון ונצא לסיור רגלי בעיר.

03.11 יום שלישי - יום המוקדש כולו לטוקיו.
נבקר באסקוסה,רובע עתיק בו נמצא מקדש סנסו ג'י-המרהיב והקדוש ביותר בעיר,נבקר בשוק הססגוני שסביבו ,נמשיך למוזיאון אדו-שמה הקודם של העיר, נבקר בפארק וונו,אותו בנה השוגון הראשון לבית טוקוגאווה . מהפארק נמשיך רגלית שוק אמיוקו-אחד השווקים הגדולים והיפים באסיה אשר אפשר לקנות בו כל דבר.
במעבר חד ממסורת ופשטות ניסע לרובע גינזה-הרובע היוקרתי ביותר בעיר הממחיש את עוצמתה הכלכלית של יפן.
נבקר בבניין סוני-אחד מסמליה של התעשייה היפנית, בחנויות הפאר,בחנויות האוכל הממגנטות ומגרות,נביט בבניינים שתוכנו על ידי טובי האדריכלים.
לינה בטוקיו.

04.11 יום רביעי יום אחרון המוקדש כולו לטוקיו.
נתחיל את היום בפארק שינג'וקו, הפארק מחולק לשלושה סיגנונות: אנגלי,צרפתי ויפני. בפארק חממה נדירה ביופייה הבנויה מזכוכיות.
נבקר במקדש מייג'י-הקיסר המיתולוגי של יפן, נמשיך לשדרת אומוטסנדו- ה"שאנז אליזה" של טוקיו, ניסע לרובע התוסס והמהפנט "שיבויה" המוכר לכולנו בזכות הצומת הסואנת אותה חוצים רבבות מדי יום.
נתנסה באיקבנה וקליגרפיה-שתי אמנויות יפהפיות הכרוכות במספר שנות לימוד ארוכות ומתישות.
בערב נצא לבילוי אחרון בעיר התוססת ובלתי נשכחת
לינה בטוקיו.

05.12 יום חמישי - לאחר טיול מרתק עמוס חוויות והתרשמויות ניסע לשדה התעופה לטיסה לישראל דרך סיאול

טיול ג'יפים לירדן

שלושה ימים חווייתיים בפטרה ובקניונים מרהיבים בירדן

יהיה כיף גדול!
הרבה מים, צחוק, כיף גדול, חפלות, ארוחות גורמה בשטח,
לינה לילה 1 במאהל בדואי, לילה 2 במלון מדברי יפייפה.

יום 1:

נסיעה דרך עקבה לוואדי רם, האזור שנחשב לאחד מנופי המדבר היפים בעולם. יום זה נקדיש לחלקו הדרומי של האזור,
אזור השמורה, נופי אבן חול אדומה מרתקים, צוקי ענק הנושקים לדיונות אדומות ורכות, ג'אבל רם ואום אשרין , החאז עלי עם קניון הכתובות,
המשך לוואדי בורדא עם קשת הענק ודרך ואדי סלדאח לקע אלעל.
המשך נסיעה של כשעה והגעה ללינה במאהל בדואי מקסים ליד פטרה הקטנה.

יום 2:

כניסה מוקדמת לאתר פטרה לפני מסת התיירים הגדולה, נחל ב
רכיבה על סוסים (למעוניינים), והליכה של כשעה דרך ואדי סיק האדיר, עד כניסתו הדרמטית לעירה האבודה בת האלפיים.
ביקור של כל היום באתר הנחשב בצדק לאחד משבעת פלאי העולם הקדום, וכל תאור לא ישתוה ליופי המקום.
ארוחת צהרים טובה במסעדת הבופה המקומית.
אחר הצהרים נחזור לכפר, ונמשיך בנסיעה ללינה במלון מוג'יב 3* שבעיירה כרך.

יום 3

עם בוקר ואנו בדרכנו לוואדי איבן חמד, היפה בקניוני ירדן. נבלה יום זה בוואדי הזורם במים חמים שמקומות מסוימים בו הופך הנחל למנהרה עקב סגירת התקרה על ידי טרברטינים, וכולו מלא צמחיה עבותה ודקלים, ממש נישה טרופית בלב המדבר. לא נסיים המסלול לפני שנרחץ בחמם התורכי הפתוח תחת עץ השיזף במרכז הוואדי.
יום של הליכה קלה בנופים שלא יאמנו.
משם נמשיך ( במידה ולוח הזמנים יאפשר) לואדי ווידע הזורם מים חמימים ובמרכזו בריכת מים לרחצה וקפיצות.
שעתיים מהנות של הליכה.
החגיגה בסיומה, נסיעה למסוף ערבה שליד אילת.

  • הסעות במהלך הטיול (במיניבוס ממוזג)
  • מדריך ישראלי
  • לווי מטעם דרך נשית
  • מלווה ומאבטח ירדני
  • רכבי 4X4 בואדי רם
  • כלכלה מלאה (יש גם צמחוני),

רוני סזיר:

מנחה רב תחומית בעלת וותק רב בהנחיית מורות וגננות במכללות, באוניברסיטת ת-א (סדנא להעצמה נשית) ובמגזר העיסקי.
הוכיחה עצמה בטיפולים קצרי מועד.
בשנים האחרונות עוסקת בטיפולים פרטניים וקבוצתיים למען העצמה אישית והשגת יעדים בשיטה חוויתית ייחודית לה .
אוהבת להתחדש, מאמינה שהכל אפשרי בכל גיל, שניסים ונפלאות קיימים במציאות.
מועדי קורסים

מועד פתיחה שם קורס  
     
15/05/2014 נשים בדרכים - הרצאה חוויות מטיולי נשים במזרח הרחוק
מרצות: רוני סזיר והמדריכה והעיתונאית פנינה מרקו
ללא תשלום
פנה לנציג בנוגע לקורספנו למידע על הקורס
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש
12/06/2014 נשים בדרכים - הרצאה חוויות מטיולי נשים במזרח הרחוק
מרצות: רוני סזיר והמדריכה והעיתונאית פנינה מרקו
ללא תשלום
פנה לנציג בנוגע לקורספנו למידע על הקורס
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש
04/08/2014 טיול נשים לגיאורגיה - 10 ימים
בהדרכת נסיה שכטר
פנה לנציג בנוגע לקורספנו למידע על הקורס
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש
10/08/2014 5 ימי כיף בפריז עם נולי עומר
פנה לנציג בנוגע לקורספנו למידע על הקורס
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש

 

לא מצאתם מועדים מתאימים ? פנו אלינו ונציע לכם מועדים נוספים

פנו למידע על הקורסים ל דרך נשית - סדנאות העצמה נשית וטיולים
הציגו מספר טלפון של דרך נשית - סדנאות העצמה נשית וטיוליםהצג מספר טלפון של המוסד
נא רשום שם מלא ופרטי התקשרות
כדי שנציג יוכל לחזור
אליך במידת הצורך
שם
טלפון
Email

שלחו לי מידע מפורטל שבתון
מאשר/ת  תקנון פרטיות והשימוש
שלחו לי מידע מפורטל שבתון